Strony internetowe

Każda kampania marketingowa musi posiadać jakieś centrum, wokół którego funkcjonuje. Prowadzone przez nas działania muszą odsyłać gdzieś użytkownika. Musimy pisać o jakimś centrum wiedzy i źródle, z którego zainteresowani mogą czerpać sprawdzoną, ekspercką wiedzę na temat produktu.

Każda marka więc powinna posiadać swoją stronę internetową. Jeśli marka nie posiada jakiegoś centrum komunikacyjnego w postaci strony internetowej, kampania nie przynosi nigdy optymalnych efektów.

Mówiąc o stronie internetowej, mamy tutaj na myśli stronę która jest poprawnie wykonana i zoptymalizowana pod wymogi wyszukiwarki Google. Nasza agencja jest w stanie zoptymalizować Państwa strony internetowe pod pozycjonowanie i dostosować je do wymogów, które stawia Google.

strona www

Stronę powinniśmy wymieniać co dwa, trzy lata.

W ramach prowadzonych działań jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć Państwa w zakresie tworzenia stron i serwisów internetowych. Do Państwa dyspozycji pozostają nasi programiści, UX, web masterzy i graficy. Strony tworzymy w najnowszej technologii i optymalizujemy pod wyszukiwarkę. Dzięki temu ich pozycjonowanie jest prostsze i tańsze.

Tworząc serwisy internetowe zawsze uwzględniamy cel, który ma realizować serwis. Nie uznajemy realizacji serwisów internetowych w oderwaniu od celu, który ma realizować. Inaczej tworzy się serwisy mające sprzedawać, inaczej mające pokazywać wartości firmy, a jeszcze inaczej serwisy które mają za zadanie pokazać jej wielkość.

W ramach świadczonych usług możemy zająć się również pełną administracją serwisu, hostingiem i aktualizacjami contentu – w szczególności prowadzeniem bloga i rozwojem contentowym serwisu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą contentową

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]